Katalog

Pro dámy

Informace

Slevy

Štítky

Pro dámy  Počet produktů: 14

Podkategorie

 • Dámské kabelky

  Dámské kožené kabelky v naší nabídce mají klasické ověřené rozdělení vnitřního prostoru hlavní kapsy na dvě separace oddělené pomocí přepážky, kterou tvoří zipová kapsa. Součástí kabelky je téměř vždy lehce přístupné místo pro odepínatelný přívěšek s kroužkem pro klíče.

 • Dámské peněženky

  Ucelená nabídka dámských kožených peněženek rozmanitých tvarů, velikostí, vnitřního uspořádání  a umístění kapes na mince, na doklady, malých kapsiček. Naše dámské kožené peněženky jsou prověřeny praxí mnoha spokojených žen.

   

  Všechny naše  peněženky jsou vyráběny tak, aby svými rozměry a objemem vyhovovaly klasickým dokladům, bankovkám a mincím užívaným v České republice i v celé Evropské unii. Vnitřní uspořádání peneženek a jejich tvary vychází z dlouholetých praktických zkušeností našich spokojených zákaznic.

 • Dámské etue

  Dámské kožené etue

   

  Jsou velmi praktické kožené výrobky pro rozmanité využití. Jejich využitelnost určitě ocení všechny dámy, které chtějí zpřehlednit a zorganizovat obsah své kabelky, což je hlavním účelem dámské etue. Je možno tyto etue využít také jako kosmetické taštičky.

Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek