CENA DOPRAVY V RÁMCI ČR:Přepravní služba PPL při platbě předem:
hodnota zboží do 2000 Kč cena dopravy 110 Kč
hodnota zboží nad 2001 Kč cena dopravy 0 Kč

Přepravní služba PPL při dobírkou:
hodnota zboží do 2000 Kč cena dopravy 140 Kč
hodnota zboží nad 2001 Kč cena dopravy 0 Kč

Výdejní místo Uloženka při platbě předem:
hodnota zboží do 2000 Kč cena dopravy 90 Kč
hodnota zboží nad 2001 Kč cena dopravy 0 Kč
Výdejní místo Zásilkovna při platbě předem:

hodnota zboží do 2000 Kč cena dopravy 70 Kč
hodnota zboží nad 2001 Kč cena dopravy 0 Kč

Na výdejní místa Zásilkovny a Uloženky  na dobírku nezasíláme.

 Způsoby dopravy

  • Přepravní služba PPL na dobírku - Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den.
  • Přepravní služba PPL při platbě na bank. účet - Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby.
  • Výdejní místo Uloženka při platbě na bank. účet - Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby.  
  • Výdejní místo Zásilkovna při platbě na bank. účet - Zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby.

Způsoby platby

  • Dobírka - platba v hotovosti při převzetí zásilky od doručovatele.
  • Platba předem na bankovní účet - platba převodem na účet společnosti, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto společnosti, vedeném u Fio banky, a.s., číslo účtu 2201345493/2010CENA DOPRAVY NA SLOVENSKO:

Základní cena za dopravu na Slovensko je ve výši 7 EUR (UPS nebo Slovenská pošta), při objednávce nad 2000 Kč je poštovné 0 Kč

Našim zákazníkům nabízíme dodání zásilky prostřednictvím
- Slovenská pošta při platbě předem:
- Zásilková služba UPS při platbě předem:

Slovenská pošta při platbě na bankovní účet - zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby.
Zásilková služba UPS při platbě na bankovní účet - zboží bude odesláno nejpozději následující pracovní den po přijetí platby.


Dobírka - na Slovensko na dobírku zasíláme pouze prostřednictvím UPS (garantované dodání 2. pracovní den po odeslání) nebo prostřednictvím Slovenské pošty. Na Uloženku  na dobírku nezasíláme
Platba předem na bankovní účet - platba převodem na účet společnosti, variabilní symbol je číslo objednávky. Zboží je zasláno po připsání úhrady na bankovní konto společnosti, vedeném u Fio banky, a.s.: IBAN: CZ6020100000002801534773 BIC: FIOBCZPPXXX Platební instrukce Vám budou zaslány v potvrzení objednávky i emailem.

Víte, že ... Vaši zásilku obdržíte již druhý pracovní den od podání? Např. balík podáme v pondělí, Vám bude dodán v úterý .... balík podáme v pátek, v pondělí vám bude dodán? Platí jak pro UPS Slovensko, tak i Uloženka Bratislava